Urszula Stefańska

Adwokat

Biografia

Urszula Stefańska jest adwokatem, współpracującym z Kancelarią od trzeciego roku aplikacji adwokackiej. Specjalizuje się m.in. w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym w sprawach dotyczących likwidacji szkód komunikacyjnych. Obsługuje również podmioty z branży transportowej, przedsiębiorców indywidualnych. Kredyty frankowe to kolejna tematyka, w której z prawnego punktu widzenia czuje się swobodnie.

Mecenas jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Na etapie akademickim była stypendystką Aarhus University (Dania) w ramach programu Erasmus+, uczestnicząc w kursach na szczeblu Master: Drafting commercial contracts, Advanced Intellectual Property Law i Private International Law. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w krakowskich kancelariach adwokackich Romana Sygulskiego, Marii Zyty Dymińskiej, Pawła Czarniaka i Jana Znamca.

Jej zainteresowania pozazawodowe, to turystyka górska, powieści kryminalne, podróże, gimnastyka i taniec współczesny. Oprócz płynnego posługiwania się językiem angielskim, zna podstawy duńskiego.

Specjalizacje

  • Obsługa podmiotów gospodarczych
  • Likwidacje szkód komunikacyjnych
  • Branża transportowa, przedsiębiorstwa
  • Kredyty frankowe